Pasqyrë muri dekorative antike e brendshme dhe e jashtme artizanale SM6

Numri i Modelit: SM6

Materiali: Qelq, kornizë metalike

Përdorimi: Dekorativ

përshkruaj: pasqyrë dekor muri

Shërbim special: OEM / ODM

Certifikimi: BSCI, SEDEX, SGS, CE

përdorimi: i brendshëm dhe i jashtëm, kopsht

Sipërfaqja: veshja e energjisë e pikturuar me dorë

Madhësia: 61 * 103.5 * 3 CM

MOQ: 100 copë


Detaje të Produktit

Procesi i prodhimit

Paketimi

Ekspozita

Kompania prezantoj

Etiketat e produkteve

Pasqyra është e pjerrët në mënyrë elegante në një model klasik drejtkëndëshi. Kjo pasqyrë e pavlefshme e anës së drejtkëndëshit të zhdrejtë vjen me mur të rregullueshëm, secila kllapa është material metali prej metali hekuri i punuar, i cili është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i sigurt, rrëshqitje ose ndryshk që gjendet në disa marka të tjera më të lira. tingëllon i çmendur, ne e bëjmë të mundur për ju. Ky koleksion tradicional i Pasqyrës Metal është i bukur dhe i bukur, i dizajnuar me kujdes për t'iu përshtatur çdo banje estetike, dhomës së gjumit, dhomës së ndenjes, kopështit. ndërkohë ju lejon të rregulloni lart e poshtë për të gjetur këndin tuaj të përsosur. dizajnePasqyrë muri me kornizë metalike  duke dhënë shumë më shumë thellësi dhe veçori pasqyre dekorative. Pasqyra e murit me hark ideal për hyrjen ose pasqyrën e dhomës së gjumit.

 

përshkrim i produktit Shitje e Nxehte Dekorative Hekur Pasqyrë muri me kornizë metalike mobilje të personalizuara
Artikulli Nr PL0-SM6
MOQ 100 copë
Materiali Hekuri i farkëtuar
Madhësia e artikullit (cm) 61 * 103.5 * 3 CM
Detajet e Paketimit 1PC / CTN

kartoni i mbështjellë me flluska dhe master

Madhësia e kartonit (CBM) / shuma 0,062 / 1PC
QTY në 20GP / 40GP / 40HQ 451PCS / 935PCS / 1096PCS
GW / CTN 9KGS
Trajtim sipërfaqësor Veshje pluhuri dhe pikturuar me dorë
Karakteristikat (1) Punuar me dorë me mjeshtërinë më të mirë

(2) Cilësi të lartë dhe çmim konkurrues;

(3) riciklohen 100%

(4) I papërshkueshëm nga moti, i qëndrueshëm ndaj ndryshkjeve, i thyeshëm

Aplikoni në Kopsht, oborr, oborrin e shtëpisë, Patio ose shtëpie
Koha e plumbit 50-55 ditë pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës 1) T / T (30% depozitë para prodhimit, 70% bilanc kundrejt kopjes së BL)

2) L / C në shikim 

Shërbimi OEM / ODM në dispozicion, shërbim i personalizuar
Shembull Në dispozicion

 

sads
swd
etgt
etgt

Shërbimi ynë:

1. Furnizimi direkt i fabrikës me çmim konkurrues

2. Mostër Falas: Kostoja do të rimbursohet me porosinë e vendosur

3. Në kohë Transporti

4. Reagimet e ankesave menjëherë

Përparësitë :

Fabrika jonë është audituar nga SGS, BV dhe TUV dhe ka kaluar SEDEX dhe BSCI.

Tabelat dhe Karriget janë kaluar në provën EN581 dhe spërkatjen e kripës.

Produktet tona me cilësi të mirë dhe çmim konkurrues janë të njohura në të gjithë botën, veçanërisht në Evropë, Japoni, Australi dhe Amerikë.

Rreth Nesh

Fuzhou Powerlon Arte dhe Mjeshtëri Co, Ltd. është një prodhues i themeluar në vitin 2008 me 30000 m² vend pune i vendosur në një qytet të bukur Fuzhou Fujian me mundësi transporti të përshtatshëm.

Fuzhou Powerlon është e specializuar në prodhimin e një përzgjedhje të gjerë mobiljesh dhe pasqyrash kopshtesh hekuri.

Produktet variojnë nga tavolina metalike të palosshme, karrige hekuri, stola kopshti, harqe, vende shoqëruese, stendë për mbjellëse lulesh, njësi rafte, pasqyra dekorative kopshtesh, deri te çdo mobilje dhe pasqyra të personalizuara. 

tyhyh
ryhyhu

Na kontaktoni:

Sophia / Drejtori i Shitjeve

Tel: +86 0591-83205275 +86 0591-83205276

Mobile: +86 13860662900

Adresë:

Nr. 18, Chendianhu, Rruga Ganzhe,

Qarku Minhou, Fuzhou, Fujian, Kinë


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • produce process

  packing

  团队展会

  factory

  Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni